SEO
SEO Nedir
SEO Paketleri
Pendik Halı Yıkama
Güzelyalı Halı Yıkama
Gebze Halı Yıkama
Tuzla Halı Yıkama
Çayırova Halı Yıkama
Sepetli Vinç Kiralama
Hasta Yatağı Kiralama
Kiralık Hasta Yatakları
Bez Çanta
Av. İrem Polat

Av. İrem Polat

Kıdemli Yönetici Avukat

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan Av. İlayda İrem Polat yaklaşık 10 yılı bulan meslek hayatında yüzlerce müvekkile danışmanlık vermiştir ve davalarını takip etmektedir. Ağırlıklı olarak boşanma, ticaret, idare ve vergi hukuku alanlarında çalışmaktadır. Yayınlanmış bir kitabı ve yüzlerce makalesi bulunmaktadır.

Av. Metin Polat

Av. Metin Polat

Yönetici Avukat

Bilkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan Av. Metin Polat yaklaşık 10 yılı bulan meslek hayatında 3000’in üzerinde müvekkilin davalarını ve işlerini takip etmiştir. Ağırlıklı olarak ceza, gayrimenkul, ticaret hukuku alanlarında çalışmaktadır. Yayınlanmış bir kitabı ve yüzlerce makalesi bulunmaktadır.

Ayşe Kart

Ayşe Kart

Stajyer Avukat

Polat Hukuk Bürosu bünyesine 2016 yılında katılan Ayşe Kart ekibimizde stajyer olarak yer almakta olup, büromuzun yıllardır gelen tecrübelerini öğrenmek üzere stajına devam ettirmektedir. Kendisini icra ve iflas hukuku, gayrimenkul ve inşaat hukuku ve tüketici hukuku alanlarında geliştirmektedir. Staj sonrasında büromuz bünyesinde meslek hayatına devam etmek istemektedir.

Nurten Karakaş

Nurten Karakaş

Takip Personeli

Polat Hukuk Bürosu bünyesine 2015 yılında katılan Nurten Karataş ekibimizde takip personeli olarak yer almakta olup, büromuzun icra takipleri başta olmak üzere adliye işlerini takip etmektedir. İcra takiplerinde borçlu üzerinde kayıtlı menkul ve gayrimenkullerin üzerine haciz konulması ve yakalamalı araçların yakalatılması konusunda başarılı çalışmaları bulunmaktadır.